JOŠ JEDAN LIJEP GEST

JOŠ JEDAN LIJEP GEST

Izgledaju kao SSC Napoli, ali sa Piskavica! Oprema uručena našim dječacima NK Omladinac iz Porječana! Ovo je sreća, idemo dalje! /izvor - Eldin Ganić/