U okviru Erasmus + projekta, ispred udružnjenja ” Mladi volonteri” Visoko, učenici Gimnazije ” Visoko” Visoko, sa mentoricom, pedagogicom Sanitom Nukić, svojim trudom i angažmanom, uspješno su predstavili svoju školu, grad Visoko i Bosnu i Hercegovinu. Iskrene čestitke.





